Marie von MALACHOWSKI-NAUEN (1880-1943)

Lot No.
228
W ogrodzie olej, tektura, 60 x 50 cm; sygn. p. d.: v. M; na odwrocie: M. v. Malachowski
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

Lot No.
229
Pejzaż zimowy olej, płótno, 50,5 x 66 cm; sygn. l. d.: WW; na odwrocie nr 0895 / WW2
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Lot No.
230
Jacek Malczewski, ok. 1960 olej, tektura, 13,4 x 17,4 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Lot No.
231
Autoportret, ok. 1910 olej na podrysowaniu ołówkiem, tektura, 16,8 x 13,3 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Alicja HALICKA (1894 - 1975)

Lot No.
232
Martwa natura olej, płótno dublowane, 44,5 x 81 cm; sygn. l. g.: Halicka
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)

Lot No.
233
Róże w wazonie olej, tektura, 35 x 50 cm; sygn. l. d.: a. Karpiński
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Wojciech Otton FLECK (1903 - 1972)

Lot No.
234
Ogród olej, tektura, 33 x 42 cm; sygn. p. d.: Woj. Fleck
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Lot No.
235
Żółte róże w dwóch wazonach olej, tektura, 35 x 100 cm; sygn. u dołu: A. Karpiński.
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1930)

Lot No.
236
Maki w glinianym wazonie olej, płótno, 53 x 41; sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Irena WEISS - ANERI (1888 - 1981)

Lot No.
237
Maryla śpiąca olej, tektura, 49 x 68,5 cm; sygn. p. d.: aneri;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Lot No.
238
Postać we wnętrzu olej, tektura, 63,2 x 48,2 cm; sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Jadwiga TETMAJERÓWNA-NAIMSKA

Lot No.
239
Dworek w zimie olej, tektura, 26 x 34,5 cm; sygn. p. d.: J.T.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

Lot No.
240
Portret kobiety olej, płótno, 65,5 x 51 cm; sygn. l. d.: WWeiss
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Paul JOANOVITS (1859 - 1957)

Lot No.
241
Portret kobiety w chuście olej, tektura, 23,7 x 15,7; sygn. p. g.: P. Joanovits
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

Lot No.
242
Korowód na brzegach Styksu - szkic olej, płótno naklejone na tekturę, 22 x 34 cm; sygn. p. g.: "Jacek.... / 18"
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Lot No.
243
Nad książką, 1938 olej, sklejka, tektura, 69,5 x 99 cm; sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman 1938
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Lot No.
244
Bracia, 1927 olej, płótno naklejone na tekturę, 42 x 34,5 cm; sygn. l. d.: Wlastimil / Hofamn / 1927
Cena wywoławcza. 34 000 zł

Lot No.
245
Starzec, 1921 olej, tektura, 19 x 27,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. g.: 1929 / Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Lot No.
246
U studni olej, tektura, 73,2 x 92,8 cm; sygn. p.g.: Jacek Malczewski / 191
Cena wywoławcza. 150 000 zł

Erno ERB (1890 - 1943)

Lot No.
247
Na targu olej, tektura, 47 x 35 cm; sygn. l. d.: E. Erb
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Erno ERB (1890 - 1943)

Lot No.
248
Sprzedawca cebuli olej, tektura, 50 x 70 cm; sygn. p.d.: EErb
Cena wywoławcza. 18 500 zł

Roman KRAMSZTYK (1884 - 1942)

Lot No.
249
Akt kobiety olej, płótno, 79,5 x 63,5 cm; sygn. l. d.: Kramstyk
Cena wywoławcza. 95 000 zł

Fryderyk PAUTSCH (1877 - 1950)

Lot No.
250
Martwa natura z karpiem, 1928 olej, tektura, 68 x 92 cm; sygn. p.g.: FPautsch 28
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Rajmund KANELBA (1897 - 1960)

Lot No.
251
Toaleta panny młodej olej, płótno, 46 x 35 cm; sygn. p. d.: Kanelba
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)

Lot No.
252
Motyw z Santa Elina, 1926 olej, płótno, 69 x 52 cm; autorskie oznaczenie daty (?) u dołu z lewej: 26.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Jerzy FEDKOWICZ (1891 - 1959)

Lot No.
253
Motyw architektoniczny nad murem obronny olej, płótno, 60 x 65 cm; na odwrocie nalepka z Pałacu Sztuki w Krakowie
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Zygmunt MENKES (1896 - 1986)

Lot No.
254
Tajemnicza kobieta olej, płótno, 61 x 46 cm; sygn. p. g.: Menkes
Cena wywoławcza. 75 000 zł

Zygmunt JÓZEFCZYK (1881 - 1966)

Lot No.
255
Bocian olej, sklejka, 58 x 118 cm; sygn. l. d.: Z. Józefczyk / 917
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Jan KOTOWSKI (1885 - 1960)

Lot No.
256
Odpoczynek na trasie olej, płótno, 70 x 138 cm; sygn. l. d.: Jan Kotowski 1910
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)

Lot No.
257
Na pastwisku olej, tektura, 44 x 54 cm;
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)

Lot No.
258
Polowanie par force olej, tektura, 70 x 100 cm; sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1944
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)

Lot No.
259
Jadą goście weselni, 1935 olej, sklejka, 50,5 x 70 cm; sygn. l. d.: Jerzy Kossak/ 1935
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Czesław WASILEWSKI (1875 - 1946/47)

Lot No.
260
Postój powozu nocą olej, płótno, 50 x 80 cm; sygn. p. d.: Cz. Wasilewski
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Władysław SZERNER syn (1870 - 1936)

Lot No.
261
W drodze olej, płótno, 61 x 41 cm; sygn, l. d.: W. Szerner jun.
Cena wywoławcza. 47 000 zł

Malarz nieokreślony, 2 poł. XVIII w.

Lot No.
262
Portret księcia Fryderyka Augusta, późniejszego króla Augusta III olej, płótno, 153 x 106 cm; wg Louis DE SILVESTRE (1675-1776)
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Antoni LANGE (1774 - 1842)

Lot No.
263
Motyw ze Szwajcarii, 1839 olej, płótno, 76,5 x 56,5 cm; napis na odwrocie: in der Schweiz, / Lange, pinxit. - 1839
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Antoni LANGE (1774 - 1842)

Lot No.
264
St. Wolfgang, Fuscherthale, 1840 olej, płótno, 76,5 x 113 cm; sygn. p. d.: ALange. / 1840
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Konstanty MACKIEWICZ (1894 - 1985)

Lot No.
265
Wnętrze pałacu olej, płótno, 88 x 104 cm; sygn. l. d.: K. MACKIEWICZ
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Malarz nieokreślony, niemiecki ?,1 poł.XIX w.

Lot No.
266
Portret kobiety olej, płótno dublowane, 83,5 x 65,5 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski

Lot No.
267
Pejzaż ze sztafażem olej, płótno, 37,5 x 53,7 cm; k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Malarz flamandzki, XVIII w.

Lot No.
268
Scena rodzajowa w zatoce morskiej (?) z załadunkiem bydła na prom olej, deska 34,5 x 46 cm;
Cena wywoławcza. 62 000 zł

Malarz nieokreślony, polski, XVII w.

Lot No.
269
Mater Dolorosa olej, płótno, 133 x 70 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Malarz nieokreślony, Śląski XIX w.

Lot No.
270
Madonna Dominikańska olej, płótno dublowane, 73 x 56 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

Lot No.
271
Portret starszego mężczyzny z brodą olej, płótno dublowane, 52 x 43 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Christian DIETRICY (1712-1774)

Lot No.
272
Pejzaż fantastyczny ze zwierzętami olej, płótno, 97 x 135 cm; sygn. pośrodku: Dietricy / 1740 (7?)
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Malarz nieokreślony, niemiecki?,2 poł.XVIIIw.

Lot No.
273
Portret damy olej, płótno dublowane, 94 x 78 cm.
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Ernesto PUGI (XIX/XX w.)

Lot No.
401
Kobieta ze zbożem (Ruth ?) alabaster, wys. 49 cm. sygn. na postumencie skalnym: Pugi Włochy XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

A. CALENDI (XIX/XX w.)

Lot No.
402
Grupa ceramiczna Śmieszki terrakotowa glinka ceramiczna, szkliwo imitujące spatynowany brąz; Francja lub Belgia?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł