Lot No.
815
Komplet mebli bambusowych konstrukcja sosna, bambus, okucia blacha mosiężna, maty plecionka z trawy (wtórne); Polska, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Lot No.
816
Stół neorokokowy sosna, palisander; fornir mahoń; intarsje brzoza; wys. 78 cm, średnica 132 cm; Europa Środkowa, Polska?, ok. 1860
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Lot No.
817
Kanapa eklektyczna orzech; rolki ceramiczne z obejmami mosiężnymi; 74 x 109,4 x 180 cm; Europa Środkowa, Niemcy, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Lot No.
818
Karło neorenesansowe dębina; 91,5 x 68,5 x 62,5 cm; Niemcy?, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Lot No.
819
Komplet mebli eklektycznych orzech; fotele - 107 x 68 x 71 cm, kanapa 112 x 146 x 71 cm Europa Środkowa, Polska, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł