Lot No.: 312

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Lot No.: 312

Zabawa, 1985

olej, płótno; 97 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz ' 85,
estymacja: 13 000 - 16 000 zł