Lot No.: 313

Jan PAMUŁA (1944-2022)

Lot No.: 313

Światło

olej, płótno; 101 x 75 cm;
sygnowany dwukrotnie na krośnie: PAMUŁA;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł