Lot No.: 314

Jan PAMUŁA (1944-2022)

Lot No.: 314

Taniec

olej, płótno; 100 x 79 cm;
na odwrocie stempel wywozowy z 1969 r.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł