Lot No.: 315

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

Lot No.: 315

Conqueror

akryl, gwasz, kredka, płótno; 95 x 80 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł