Lot No.: 338

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Lot No.: 338

Kwiaty i skrzypce, 1989

olej, płótno; 70 x 90 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 19 000 - 23 000 zł