Lot No.: 339

Grzegorz MORYCIŃSKI (1936-2015)

Lot No.: 339

Wnętrze z postaciami, 1966

olej, płótno; 125 x 11 cm;
sygn. i dat. p. d.: MORYCIŃSKI 1966;
estymacja: 16 000 - 19 000 zł