Nr katalogowy: 106

Karol MONDRAL (1880-1957)

Nr katalogowy: 106

Łan, 1930

akwaforta, papier, 15,8 x 18,7 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: 19KM30. (na płycie)