Nr katalogowy: 107

Stefan RASSALSKI (1910-1972)

Nr katalogowy: 107

Synek, 1957

litografia, papier, 27 x 19,5 cm (odcisk kamienia);
sygn. l. d.: S. Rassalski 1957;