Nr katalogowy: 218

Emil KRCHA (1894-1972)

Nr katalogowy: 218

Martwa natura z owocami

akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 50,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: E. Krcha