Nr katalogowy: 219

Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 219

Kwiaty na stole, 1933

akwarela, tektura, 29,5 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: St. Fabijański 1933