Nr katalogowy: 227

Adolf Abram MILICH (1884-1964)

Nr katalogowy: 227

Wybrzeża w Capri

akwarela, papier,
35 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Milich / Capri