Nr katalogowy: 228

Stanisław BARCIKOWSKI (ok. 1832-po 1897)

Nr katalogowy: 228

Pejzaż z drzewami

akwarela, karton, 31 x 25,7 cm;
sygn. p. d.: Stanisław Barcikowski (ołówkiem)