Nr katalogowy: 253

Roman ŁYSAKOWSKI (1899 -1992)

Nr katalogowy: 253

Mała kabalarka, ok. 1938

olej, płótno, 94 x 72 cm;
sygn. p. d.: Roman Łysakowski