Nr katalogowy: 254

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 254

Wspomnienia wojenne, 1906

olej, tektura, 100 x 70 cm;
sygn. p. g.: J. Malczewski/ 1906