Nr katalogowy: 256

Eugeniusz WITWICKI (XIX w.)

Nr katalogowy: 256

Autoportret, 1885

olej, płótno naklejone na tekturę, 55 x 44 cm;
sygn. l. g.: Eugeniusz Witwicki.
/ 1885. Lipiec 3. Kraków.