Nr katalogowy: 257

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 257

Tobiasz i Anioły - szkic do kompozycji

olej, płótno, 56 x 66 cm;
napis p. d.: J. Malczewski