Nr katalogowy: 258

Emil KRCHA (1894-1972)

Nr katalogowy: 258

Martwa natura z bąkiem, 1936 r.

olej, tektura, 89 x 61,5 cm; sygn. p. d.: E. Krcha
Na odwrocie nalepki