Nr katalogowy: 259

Czesław ZAWADZIŃSKI (1878-1979)

Nr katalogowy: 259

Martwa natura z owocami, ok. 1937

olej, tektura, 16,5 x 21,5 cm;
sygn. p. g.: Cz. Zawadziński