709
Stojak na parasole i laski Niemcy, Lipsk, Fabryka Kufrów i Toreb Moritz Mädler,
ok. 1910.
Cena wywoławcza. 900 zł

710
Para podpórek do książek marmur, brąz - odlew cyzelowany;
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

J. GARNIER (1853-1910)

711
Patera dekoracyjna, secesyjna cyna; Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

712
Obrączka patriotyczna, zastępcza: „Złoto Ojczyźnie 1918”;
żelazo, srebro; Polska, 1918
Cena wywoławcza. 600 zł

713
Pierścionek złoty pojedyńczy diament naturalny o masie ok.0,13 ct.,
złoto pr. ok.0,583 ct, masa łączna wyrobu 3.260 g.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

714
Medalion diamencik o masie 0,04 ct, 2 szt perełek naturalnych;
złoto pr. 0,583, masa łączna wyrobu 5.040 g.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

715
Pierścionek platynowy w typie art-deco 8 szt szmaragdów o łącznej masie 0,75 ct,
11 szt diamentów łącznie 0,20 ct, platyna pr.ok. 0,930
Cena wywoławcza. 7 000 zł

716
Zegarek kieszonkowy, damski, z łańcuszkiem i kluczykiem, w etui;
Szwajcaria, Genewa, firma Antoniego Norberta
Patka i Adriana Philippe'a, ok. 1870
Cena wywoławcza. 10 000 zł

717
Kolczyki złote łącznie 16 szt brylantów w starym szlifie;
masa łączna wyrobu 2.150 g.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

718
Strzelba myśliwska, kapiszonowa Francja, po 1832
Cena wywoławcza. 1 600 zł

719
Szabla pruska, mutacja szabli wz. 1811, kawaleryjska;
Prusy, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

720
Szpada francuska Francja, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

721
Grot włóczni starożytnej Iran północno-zachodni, koniec III
-początek II tysiąclecia p.n.e.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

722
Ładownica hiszpańska, z pasem Hiszpania, XIX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

723
Prochownica Bałkany?, XIX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

724
Ikona - „Św. Mikołaj” tempera na desce, blacha mosiężna, srebrzona;
Rosja, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

725
Ikona - „Czterej Święci” tempera na desce; 33,2 x 27,2 x 3,8 cm.
Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 4 200 zł

726
Ikona - „Wprowadzenie Marii do świątyni” tempera na desce, wzmocnionej 1 szpongą;
Rosja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

727
Ikona - „Św. Jan Chrzciciel” tempera na desce, drewno złocone, sosnowe,
orzechowe, żyłka mosiężna, szkło;
Rosja, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 800 zł

728
Ikona - „Prazdniki” tempera na desce, złocenia; 38,5 x 30 x 4,5 cm.
Rosja, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

729
Ikona - „Matka Boska Tychwińska” tempera na desce, srebro pr. 84, złocone;
Rosja, Moskwa, złotnik „MZ”, probierz „AK”, 1879
Cena wywoławcza. 7 000 zł

730
Zegar kominkowy brąz złocony, mosiądz, emalia;
Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

731
Medalion z wizerunkiem króla Jana III Sobieskiego;
Polska, Warszawa, Fabryka Karola Juliusza Mintera,
1855-1865.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

732
Medalion z popiersiem kobiecym mosiądz, gips, masa plastyczna;
Niemcy?, 1876
Cena wywoławcza. 1 900 zł

733
Zegar kominkowy neorokokowy Francja, Paryż, Charles Oudin;
mechanizm firmy Vincenti i Cie, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

734
Zegar kominkowy z Muzą poezji Erato Francja, Paryż, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

735
Kantyna podróżna z kompletem szkieł do likieru;
Europa Zachodnia, Francja?, lata 70-80. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

736
Tondo dekoracyjne, chińskie miedź, mosiądz, emalia komórkowa; średnica 72 cm.
Chiny, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 17 500 zł

737
Kilim - modlitewnik jedwab, nić metalowa; dł. 194 cm, szer. 138,5 cm.
Persja?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 11 500 zł

738
Para konsolek drewno rzeźbione, złocone;
Europa Środkowa, XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

739
Plafoniera 6-świecowa, elektryczna i dwie pary kinkietów;
Europa Środkowa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

740
Kilim wełna; dł. 318 cm, szer. 188,5 cm.
Azja Centralna, Turkiestan?, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 12 500 zł

741
Lampa w stylu art deco orzech, sklejka; 174 x 32 x 40 cm.
Polska, ok. 1935
Cena wywoławcza. 2 100 zł

742
Żyrandol art deco czteroramienny Europa Zachodnia, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 2 900 zł

743
Para kandelabrów 6-świecowych brąz, odlew patynowany i złocony,
Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 22 000 zł

744
Piecyk w żeliwnej obudowie kominkowej żeliwo, żelazo, mosiądz, szamota;
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

745
Kominek żeliwny żeliwo, czarna emalia; wys. 83 cm;
Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

746
Fontanna ogrodowa Włochy, II poł. XX w.
Cena wywoławcza. 70 000 zł

801
Serwantka w stylu art deco konstrukcja - sosna, sklejka; fornir i snycerka - orzech;
Europa Zachodnia, ok. 1930
Cena wywoławcza. 4 600 zł

802
Para foteli giętych z fabryki Thoneta buczyna;
Polska?, ok. 1930-35
Cena wywoławcza. 1 100 zł

803
Kwietnik art-deco konstrukcja - sosna, sklejka sosnowa; fornir - orzech;
Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 1 700 zł

804
Szafa ubraniowa w stylu art deco grab? (jasne drewno w kolorze mlecznym);
fornir - mahoń; okucia - stal chromowana;
Polska?, ok. 1925-30
Cena wywoławcza. 18 000 zł

805
Cztery foteliki w stylu art deco konstrukcja i okleina orzechowe;
Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 6 300 zł

806
Kredens w stylu eklektycznym orzech, dębina;
Europa Środkowa, Polska?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

807
Bieliźniarka w stylu przejściowym sosna; fornir - orzech, czeczota orzechowa;
Europa Środkowa, Niemcy?, ok. 1880
Cena wywoławcza. 2 700 zł

808
Kanapa w stylu przejściowym sosna; fornir - mahoń;
Europa Zachodnia, ok. 1880
Cena wywoławcza. 5 300 zł

809
Stolik pomocniczy do łóżka w stylu klasycznym;
dębina, orzech, mahoń;
Europa Zachodnia (Niemcy?), ok. 1800
Cena wywoławcza. 3 300 zł

810
Szafka kątowa w stylu biedermeier świerk; fornir - mahoń;
Polska?, ok. 1835
Cena wywoławcza. 4 800 zł