Nr katalogowy: 208

Jerzy RUPNIEWSKI (1888 - 1950)

Nr katalogowy: 208

Kościół św. Wawrzyńca, 1938

akwarela, gwasz, papier, 69 x 99 cm;
sygn. l. d.: I.RUPNIEWSKI CHORZÓW 38