Nr katalogowy: 209

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 209

Plaża w Łebie

akwarela, papier, 25,5 x 36,5 cm;
sygn. p. d.: St. Żurawski / Łeba oraz 7