Nr katalogowy: 215

Malarz nieokreślony, polski (XX w.)

Nr katalogowy: 215

Rybak naprawiający sieci, ok. 1930

pastel, tektura, 48 x 36,5 cm;
sygn. p. d.: nieczytelna