Nr katalogowy: 216

Stanisław TONDOS (1854-1917)

Nr katalogowy: 216

Motyw miejski z kanałem

akwarela, papier,
54,5 x 37,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Tondos.