Nr katalogowy: 223

Ludwik MISKY (1884-1938)

Nr katalogowy: 223

Widok na Katedrę Wawelską, ok. 1925

olej, tektura, 49 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: L MISKY