Nr katalogowy: 224

Jadwiga TETMAJERÓWNA (1891-1975)

Nr katalogowy: 224

Pejzaż wiosenny II

olej, płótno naklejone na tekturę, 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: Jadw. Tetmajerówna;