Nr katalogowy: 225

Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)

Nr katalogowy: 225

Pejzaż z drogą, 1930

olej, płótno naklejone na tekturę, 88 x 62 cm;
sygn. p. d.: 930 KSichul;