Nr katalogowy: 241

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 241

Zamyślona, 1926

olej, tektura, 23,5 x 33,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman 1926;