Nr katalogowy: 242

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 242

Odpoczynek starca, 1934

olej, tektura, 67 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman 1934