Nr katalogowy: 220

Mieczysław KORWIN PIOTROWSKI (1869-1930)

Nr katalogowy: 220

Przed dworkiem zimą, ok. 1915

olej, płótno, 59 x 77,5 cm;
sygn. p. d.: mkPiotrowski