Nr katalogowy: 221

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

Nr katalogowy: 221

Odpoczynek myśliwych, 1976

olej, płótno, 55 x 74 cm;
sygn. l. d.: Tadeusz Kokoietek-76