Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

334
Bez tytułu, 1993 akryl, płyta pilśniowa, 92 x 88,5 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 49 000 zł

Tadeusz L. SERAFIN (ur. 1953)

335
XII technika mieszana, 120 x 80 cm;
sygn. p. d.: LTS'10 / XII
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Witold PODGÓRSKI (ur. 1958)

336
Spotkanie, 2010 olej, płótno, 70 x 70 cm;
sygn. l. d.: W. Podgórski 2010
Cena wywoławcza. 5 800 zł

Ventzislav PIRIANKOV (ur. 1971)

337
Ikona małżeńska, 2010 technika własna, płótno, 60,5 x 60,5 cm;
na odwrocie napisy autorskie:
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Henryk STRUMIŁŁO (1934-2001)

338
Obraz VI, 1964 technika własna, płótno, 135 x 69,5 cm;
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Józef SKROBIŃSKI (1910 - 1979)

339
Kompozycja brązowa olej, płyta, 98,5 x 53 cm;
sygn. p. d.: Józef Skrobiński
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Marian CZAPLA (ur. 1946)

340
Veraicon, 1988-1992 olej, płótno, 90 x 90 cm;
sygnowany i podpisany na odwrocie:
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Władysław RZĄB (1910-1992)

341
Postać olej, płótno, 62 x 47 cm
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

342
Zamek w Bazylei, 1988 olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. u dołu: W. Zakrzewski 1988
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

343
Łodzie olej, płótno, 47 x 62 cm;
sygn. p. d.: znakiem autorskim
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Józef ADAMCZYK (ur. 1943)

401
Wzlot rzeźba w drewnie (drewno akacjowe),
wys. 117 cm
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Zdzisław STASZAK

402
Adam i Ewa, lata 70. XX w. trzy rzeźby drewniane polichromowane
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Henryk BURZEC (1919-2005)

403
Grupa trzech górali rzeźba, drewno, wys. 58 cm;
sygn. z tyłu: H. BURZEC
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Paul WUNDERLICH (1927-2010)

404
Główka kobieca, 1983 brąz patymowany, wys. 23,5 cm;
sygn. i numerowana na spodzie
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Klara HERCZEG (1906-1997)

405
Béla Bartók, ok. 1965 brąz,
wys. całk. 19,2 cm;
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Friedensreich HUNDERTWASSER (1928-2000)

406
Patera czworoboczna ręcznie modelowana
Cena wywoławcza. 5 500 zł