05 grudnia 2011

OW ZPAP i Dom Aukcyjny Rempex zapraszają na Aukcję
która odbędzie się w Galerii Art (Galeria OW ZPAP)
przy Krakowskim Przedmieściu 17 w Warszawie

Wystawa przedaukcyjna od 22.11 w Galerii Art
w godz.: 12.30 - 19.00

Teresa Kelm (ur. 1941 r.)

49
Pejzaż z diuną I, 1998 akryl, płótno, 65 x 80 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Małgorzata Komorowska-Ryzińska (ur. 1970 r.)

50
Bez tytułu, 2009 linoryt, odbijany ręcznie na bibule, 69,5 x 84,5 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Andrzej Korzec (ur. 1959 r.)

51
Akt, 1998 olej, pilśnia, 70 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Andrzej Korzec (ur. 1959 r.)

52
Przejażdżka, 1998 olej, pilśnia, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Marek Kotarba (ur. 1952 r.)

53
Facet 8, 2011 rzeźba, porcelana, 30 x 16 x 10 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Agnieszka Kremky (ur. 1966 r.)

54
Bryza, 2008 olej, płótno, 73 x 92 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Bożena Leszczyńska (ur. 1947 r.)

55
Miasteczko jakich wiele, 2010 olej, płótno, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Bożena Leszczyńska, (ur. 1947 r.)

56
O świcie pastel, papier, 40 x 30 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Barbara Levittoux-Świderska (ur. 1933 r.)

57
Naczynia szklane III, 2011 olej, akryl, płótno, 61 x 81 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Eryk Maassen (ur. 1970 r.)

58
Morze 2, 2011 olej, płótno, 130 x 89 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Anna Macionek-Stańko (ur. 1966 r.)

59
Jaskry olej, płótno, 40 x 40 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Mikołaj Malesza (ur. 1954 r.)

60
Z cyklu Ptaki Moje, 2008 olej, płótno, 54 x 73 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Mikołaj Malesza (ur. 1954 r.)

61
Z cyklu Ptaki Moje 2, 2009 olej, płótno, 50 x 73 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Teresa Maria Malinowska (ur. 1960 r.)

62
Nenufary, 2011 pastel, papier, 70 x 90 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Joanna Medyńska (ur. 1956 r.)

63
Las, 2008 technika mieszana, papier, 28 x 21 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Józef Grzegorz Michałek (ur. 1956 r.)

64
Na Skarpie, 2010 olej, płótno, 60 x 82 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

65
Wiekowa budowla - Stary dom, 2009 olej, płótno, 54 x 65 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Mirosław Miroński (ur. 1952 r.)

66
Z cyklu Scena - Coś do powiedzenia, 2010 grafika, papier, 45 x 46 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

67
Z cyklu Widziane z okna - Pejzaż niespokojny, 2010
grafika, papier, 56 x 56 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Joanna Mrozowska (ur. 1976 r.)

68
Szpaler, 2011 olej, płótno, 70 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Magdalena Mosakowska-Sobocińska (ur. 1974)

69
Złote kopuły, 2011 olej, płótno, 60 x 80 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Janusz Mulak (ur. 1939 r.)

70
Mały słoń, 2011 technika własna, inkprint, papier, 39 x 55 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Zbigniew Murzyn (ur. 1953 r.)

71
Czas II, 2010 olej, płótno, 50 x 65 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Zbigniew Murzyn (ur. 1953 r.)

72
Czas I, 2010 olej, płótno, 50 x 65 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Maria Najdek (ur. 1946 r.)

73
Chata, 2011 akryl, płótno, 50 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Zbigniew Nowicki (ur. 1966 r.)

74
Między kulturą a naturą, 2011 akryl, płótno, 50 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

75
Wave, 2011 akryl, płótno, 94 x 104 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Margarita Okołot

76
Poranek nad morzem - Piaski, 2008 akwarela, papier, 33 x 40 cm (w świetle passe partout)
Cena wywoławcza. 500 zł

Katarzyna Orthwein (ur. 1956 r.)

77
Cumy, 2010 akryl, płótno, 70 x 103 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

78
Lądek Zdrój, 2011 akryl, płótno, 50 x 40 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Krzysztof Patalas (ur. 1961 r.)

79
Obiekt 1, 2009 olej, płótno, 18 x 24 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Weronika Raczyńska (ur. 1978 r.)

80
Uzdrowisko V alkid, płótno, 31 x 38 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Teresa Rucińska (ur. 1962 r.)

81
Psi Synek, 2008 olej, płótno, 122 x 106 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Robert Sarlej (ur. 1971 r.)

82
Studium 3, 2005 olej, płótno, 40 x 40 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

L. Tadeusz Serafin (ur. 1953 r.)

83
08-19 , 2008 akryl, pastel, olej, płyta, 80 x 65 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lidia Serafin (ur. 1942 r.)

84
Martwa natura z pomarańczami, 1972 -1983 akryl, płótno, 65 x 73 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Ewa Siemińska (ur. 1947 r.)

85
Fiordy II, 2010 pastel, olej, papier, 70 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Marek Sołowiej (ur. 1969 r.)

86
Miejsce do lądowania, 2010 akryl, płótno, 30 x 30 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Sona Udziela-Hayrapetyan (Sona Hay) (ur.1976)

87
Love, 2011 akryl, płótno, 80 x 80 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jacek Sowicki (ur. 1948 r.)

88
As time goes by, 2010 akwaforta, papier, 45 x 59 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Jacek Sowicki (ur. 1948 r.)

89
Winter garden, 2005 akwaforta, papier, 41,5 x 49 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Grzegorz Szczawiński (ur. 1953 r.)

90
Premiera, 2010 olej, płótno, 65 x 81 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

91
Balony, 2010 olej, płótno, 81 x 65 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Krystyna Szwajkowska (ur. 1958 r.)

92
Kamien ZZ, 1997 litografia, papier, 26 x 30 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Adam Krzysztof Wieczorek, (ur. 1950 r.)

93
Akt, 2011 brąz, granit, 23 x 10 x 9 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Adam Krzysztof Wieczorek (ur. 1950 r.)

94
Akt , 2011 brąz, granit, 22 x 10 x 9 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Grzegorz Winkler (ur. 1966 r.),

95
Koan 12, 2011 olej, płótno, 110 x 120 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Andrzej Wirpszo (ur. 1948 r.)

96
Nad plażą, w Sopocie, 2011 akryl, płótno, 81 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł