05 grudnia 2011

OW ZPAP i Dom Aukcyjny Rempex zapraszają na Aukcję
która odbędzie się w Galerii Art (Galeria OW ZPAP)
przy Krakowskim Przedmieściu 17 w Warszawie

Wystawa przedaukcyjna od 22.11 w Galerii Art
w godz.: 12.30 - 19.00

Janusz Dziurawiec (ur. 1950 r.)

25
Goździki, 2008 olej, płótno, 73 x 60 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

26
Cynie, 2007 olej, płótno, 73 x 54 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Lili Fijałkowska (ur. 1949 r.)

27
Czerwoni akrobaci, 2003 olej, płótno, 81 x 60 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Wiesław Fijałkowski (ur. 1946 r.)

28
Głowa 2, 2009 glina szamotowa, wys. 23 cm
Cena wywoławcza 500 zł

29
Głowa 1, 2009 glina szamotowa, wys. 37 cm
Cena wywoławcza 500 zł

Ilona Filip (ur. 1973 r.)

30
Przy bugu, 2007 olej, płótno, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Anna Forycka-Putiatycka (ur. 1958 r.)

31
Z dwóch - cztery technika mieszana, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

32
Brzozy, 2011 olej, płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Czesław Gałużny (ur. 1951 r.)

33
Pejzaż Świętokrzyski - Ponidzie I, 2011 akryl, płyta, 50 x 70 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Marta Gogłuska (ur. 1954 r.)

34
Kwiatowe ślady jesieni, 2011 rysunek integralny, tusz, akryl,
piórko, papier, 29 x 21 cm
Cena wywoławcza 500 zł

Sylwia Haberka (ur. 1972 r.)

35
Pejzaż, 2007 akryl, pastel, olej, papier, 30 x 40 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Alicja Habisiak-Matczak (ur. 1978 r.)

36
Most w Bucks County, 2011 akwarela, papier, 29,5 x 51,5 cm
Cena wywoławcza 500 zł