Nr katalogowy: 110

WITOLD-K (ur. 1932)

Nr katalogowy: 110

Na ławce, 1984

litografia barwna, 65 x 49,5 cm; (cały arkusz); sygn. p. d.: "Witold-K 1984" (ołówkiem);