Nr katalogowy: 111

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

Nr katalogowy: 111

Tajemniczy sad

litografia barwna, papier, 84 x 67 cm; sygn. p.d.: Olbiński (ołówkiem) num. l.d. AP 3/35