Nr katalogowy: 137

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 137

Dziad, 1947

olej, płótno; 90 x 65 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Potrzebowski/1947