Nr katalogowy: 138

Aleksander GIERYMSKI (1850-1901)

Nr katalogowy: 138

Włoszka, 1886

olej, gwasz w bielach, papier;
31 x 23,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. GIERYMSKI/ ROMA 86?