Nr katalogowy: 155

NOWAKIWSKIJ Oleksa (1872 -1932)

Nr katalogowy: 155

Staw w Parku Botanicznym we Lwowie

olej, płótno dublowane; 90,5 x 95 cm;
sygn. p. d.: O. Nowakiwskij (cyrylicą)