Nr katalogowy: 156

Malarz nieokreślony, (XVII/XVIII w.)

Nr katalogowy: 156

Portret mężczyzny, 1703

olej, płótno dublowane, 30,5 x 27 cm (owal);
sygn. z prawej: nieczytelnie i datowany 1703