Nr katalogowy: 165

Malarz nieokreślony,zachodnioeuropejski,XVIIw

Nr katalogowy: 165

Zuzanna

olej, płótno, 130 x 97 cm;
na odwrocie napisy: Giorgione / (Barbarelli) / 1477 - 1511