Nr katalogowy: 166

Malarz nieokreślony niderlandzki,II poł.XVIIw

Nr katalogowy: 166

Anioł zwiastujący pasterzom Narodzenie Pańskie

olej, deska parkietowana,
88 x 130 cm (po konserwacji).