Leszek PINDELSKI (1902-1939)

146
Pejzaż, 1933 olej, płótno; 91 x 135,5 cm;
sygn. p. d.: L Pindelski / 1933
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Zygmunt SCHRETER (1886-1977)

147
Żaglówki, ok. 1925 olej, płyta, 19,5 x 28,5 cm;
na odwrocie autorski napis z informacjami o obrazie
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Natan GUTMAN (1898-1987)

148
Blondynka z książką olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: N. Gutman
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Henryk GOTLIB (1890-1966)

149
Akt olej, płótno; 101 x 76 cm;
sygn. l. d.: Gotlieb
Cena wywoławcza. 12 500 zł

Efraim MANDELBAUM (1884-1943)

150
Martwa natura z jabłkami, ok. 1920 olej, płótno; 46 x 54,5 cm;
sygn. l. d.: E. Mandel
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

151
Napad wilków, ok. 1930 olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. l. d.: Cz. Wasilewski
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jan STYKA (1858-1925)

152
Kosynier - studium postaci do „Panoramy Racławickiej”, 1894
olej, płótno, 55 x 35 cm
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955) - pracownia

153
Polowanie par force, 1940 olej, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1940
Cena wywoławcza. 15 000 zł

154
Wesele krakowskie, 1945 olej, tektura, 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1945
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

155
Błotnistą drogą olej, płótno; 56 x 42 cm;
sygn. u dołu: M. G. Wywiórski/ Monachium
Cena wywoławcza. 95 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)

156
Pod Stoczkiem olej, płótno, 85 x 146 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1934
Cena wywoławcza. 90 000 zł

J. KONARSKI, XX w.

157
Wesoła jazda olej, płótno, 57 x 46 cm;
sygn. p. d.: J. Konarski;
Cena wywoławcza. 34 000 zł

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852-1916)

158
Generał kawalerii na czele regimentu olej, płótno; 58,5 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: T.A. (lekko zatarte)
Cena wywoławcza. 95 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

159
Saracen, 1893? olej, deska; 41 x 22,5 cm;
sygn. l. d.: nieczytelnie / 93
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Michał STACHOWICZ (1768-1825)

160
Para miniatur w mosiężnych, pozłacanych ramkach
1. Portret mężczyzny, 1808
2. Portret młodej kobiety, 1808
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Feliks BRZOZOWSKI (1836-1892)

161
Droga do lasu, 1871 olej, płótno; 34 x 43 cm;
sygn. p. d.: F. Brzozowski 1871
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Monogramista FHK-Frederik H. KAEMMERER

162
Pejzaż tyrolski olej, płótno dublowane; 52 x 71 cm;
sygn. l. d.: FHK 1876? (nieczytelnie)
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Malarz nieokreślony włoski?, XVII w.?

163
Maria Magdalena pokutująca olej, płótno dublowane;
63 x 47,5 cm.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

164
Św. Marek Ewangelista olej, płótno dublowane,
84 x 63 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

165
Święty Zozym uzdrawiający chromego olej, płótno dublowane;
70,5 x 58 cm;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

166
Scena mitologiczna - Hera i Zeus olej, blacha, 52 x 46 cm;
Na odwrocie nr: 4409.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

201
Kwartet brąz, odlew patynowany; artysta nieokreślony,
odlew - powtórzenie; 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Felix PFEIFER (1871-1945)

202
Siłacz brąz, odlew patynowany, kamień toczony;
wys. 31,8 cm; Niemcy, Lipsk, 1910
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Ferdinand LEPCKE (1866-1909)

203
Nimfa Echo brąz, odlew patynowany, marmur;
Niemcy, odlew 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Bolesław BIEGAS (1877-1954)

204
Burza, 1903 brąz, odlew patynowany, drewno dębowe;
Francja, Paryż, firma odlewnicza Susse Fréres, 1903
Cena wywoławcza. 62 000 zł

205
Madonna z Dzieciątkiem drewno lipowe, polichromowane;
Małopolska, XIX w
Cena wywoławcza. 2 000 zł

206
Tron wystawienia drewno dębowe, wys. 73 cm, szer. 47 cm;
Małopolska (?), 2 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

207
Krucyfiks drewno owocowe, barwione, heban;
Europa Zachodnia, XVII w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

208
Chrystus Ukrzyżowany drewno lipowe, ślady polichromii;
Europa Środkowa, XVII w.
Cena wywoławcza. 13 500 zł

209
Posąg Buddy drewno polichromowane, złocone, inkrustowane
barwnymi szkiełkami i macicą perłową;
Tajlandia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Laura MAKABRESKU (ur. 1987)

301
Pokój, 2011/2012 fotografia barwna, druk: lambda print, papier
fotograficzny; 60 x 80 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Paweł PIERŚCIŃSKI (ur. 1938)

302
Romb, z cyklu: Portret ziemi kieleckiej fotografia czarno-biała, brom, papier;
16,5 x 20,4 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Andrzej LACHOWICZ (ur. 1939)

303
N.Y.C. Fotografia Konkretna, 1977 fotografia barwna,
papier fotograficzny, 17 x 17,5 cm,
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Zygmunt RYTKA (ur. 1947)

304
Bluff, 1978 fotografia czarno-biała, brom,
papier, 38,3 x 28,7 cm;
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Stefan SŁAWIŃSKI (1948-2011)

305
Ogrody szpitalne, 1978 akwaforta, tusz lawowany, papier;
66 x 47 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

306
Euro 2012 linoryt, papier; 40 x 50 cm (odcisk)
sygn. p. d.: Henryk Płóciennik
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Leszek RÓZGA (ur. 1924)

307
Konary, 1962 akwaforta, papier; 31 x 23 cm (wymiar kompozycji)
41 x 30 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

308
Jądro kwasoryt, papier;
50 x 59,5 cm (wymiar kompozycji)
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Andrzej DUDEK-DÜRER (ur. 1471) [sic!]

309
The last... Time space... q... a, 1988 serigrafia, papier;
26,5 x 37 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Marino MARINI (1901-1980)

310
Jeździec, 1955 litografia, papier,
66 x 51 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Eugeniusz GET-STANKIEWICZ (1942-2011)

311
Bez tytułu, 1981 serigrafia, papier;
27,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 800 zł

312
Autoportret, 1986 serigrafia, papier;
32 x 24 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 800 zł

Józef ZĄBKOWSKI (1928-1998)

313
Sport monotypia barwna, papier naklejony
na karton, 69,4 x 47,7 cm;
Cena wywoławcza. 3 700 zł

Ewa KURYLUK (ur. 1946)

314
Wieża, 1973 litografia, papier;
54,3 x 41,5 cm (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

315
Gapy w trolejbusie I, 1969 flamaster, papier;
34,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Marcin MACIEJOWSKI (ur. 1974)

316
Zestaw czterech portretów, 2000 ołówek papier;
19 x 13,5 cm ( każdy w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

317
Projekt scenografii do przedstawienia Tadeusza Różewicza "Wyszedł z domu",
ok. 1976
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

318
Kartka pocztowa od Erny Rosenstein do Jadwigi Maziarskiej
piórko, tusz, tekturka, 10,5 x 14,5 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł