Nr katalogowy: 307

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)

Nr katalogowy: 307

A.R.C.H.E., 2009

olej, płótno, 50 x 50 cm; opisane na odwrocie: A.R.C.H.E.