Nr katalogowy: 308

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Nr katalogowy: 308

Blue composition, 2005

olej, płótno, ; 89,5 x 124,5 cm; sygn. p. g.: S. MŁODOŻENIEC / 2005