Nr katalogowy: 322

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

Nr katalogowy: 322

DCXCIX, 1996

olej, płótno, 92 x 73 cm; sygn.na odwrocie: S. Gierowski Ob DCXCIX 1996