Nr katalogowy: 323

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

Nr katalogowy: 323

Portret kobiety w czarnych okularach

olej, płótno, 60,5 x 38 cm; sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI