Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

332
Podróże Guliwera, 2005 olej, płótno, 70 x 100 cm; sygn. l. d.: T. Sętowski
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Józef SKROBIŃSKI (1910 - 1979)

333
Rzeka, 1978 olej, płótno, 89 x 116 cm; na odwrocie nalepka z opisem
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

334
Widziałem jezioro sięgające nieba, 2004 pastel olejny, papier, 48,5 x 62 cm sygn. p. d.: Jul. Narzyński 04
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Fryderyk Antoni HAYDER (1905 - 1990)

335
Martwa natura, 1960 gwasz, karton, 48,5 x 58,5 cm sygn. p. d.: F. Hayder 60;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Ewa PRZEBINDOWSKA (ur. 1940)

336
Martwa natura, 1970 technika mieszana, 18,5 x 15,3 cm; sygn. p.d.: E. Przebindowska
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Zygmunt FLIN (1909-1993)

401
Talerz - patera, 1960 ceramika szkliwiona, 32,5 x 37,5 cm; sygn. na odwrocie: FLIN 60
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Pablo PICASSO (1881 - 1973)

402
Kobieta z gołąbkiem, lata 50 XX w. talerz porcelanowy, odbitka, średnica: 23,5 cm; sygn. na spodzie
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Igor MITORAJ (ur. 1944)

403
Twarz zawoalowana, 1977 metal srebrzony, na marmurowym postumencie, wys. 16 cm; sygn. z przodu u dołu: IGOR MITORAJ
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Igor MITORAJ (ur. 1944)

404
Tors brąz patynowany na zielono, na kamiennej podstawie, wys. 38 cm;
Cena wywoławcza. 20 000 zł