Nr katalogowy: 126

Konrad WINKLER (1882-1962)

Nr katalogowy: 126

Pejzaż z widokiem miasteczka, 1926

olej, płyta; 41,5 x 43,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.